SAALID JA UJULA


Suur saal
Suur saal laiusega 17 m, pikkusega 30 m ning kõrgusega 7 m on mõeldud peamiselt pallimängude (korv- jalg-, võrk- ja sulgpalli) harrastamiseks. Muude ürituste (orkestriproov, koolitus jms) läbiviimiseks on võimalik saali kardinaga kaheks jagada ning põrand spetsiaalse vaipkattega kinni katta. Kaks saali seina on akustiliste omaduste ja turvalisuse parandamiseks kaetud pehmete kunstnahast seinapaneelidega. Heli summutamise eesmärgil on kasutatud spetsiaalseid laepaneele. Saalis paikneb vahtrapuidust pealiskihiga n-ö ujuv põrandasüsteem, mis on ideaalilähedaste pallipõrke- ja libisemisomadustega. Saali aknad on purunemiskindlast klaasist ning nende ette on paigaldatud varbsein.


Väike saal
Väike saal laiusega 6 m, pikkusega 12 m ning kõrgusega 3 m on mõeldud grupitreeningute (aeroobika, šeiping, pilates, lauatennis jms), koolituste ja miks ka mitte lastehommikute ning laste sünnipäevade läbiviimiseks. Saali kaks seina on kaetud peeglitega. Kahes seinas asetuvad põrandast laeni ulatuvad aknad ning põrandal on spetsiaalne kate. Saali on paigaldatud video- ja audiotehnika.


Ujula
Ujulas paikneb nelja rajaga 25 m pikkune ujumisbassein. Ühe ujumisraja laiuseks on 2,5 m. Vesi on sügavamas otsas 1,65 m ning madalamas 1,1 m sügav. Ujula põhi on ühtlase kaldega. Ujulas on kasutatud hajutatud lae- ning suunatud veealust valguslahendust. Ujula lagi ja seinad on kaetud akustiliste paneelidega. Basseini veepinda on tõstetud 10 cm, et veevahetus oleks kiirem. Ujulaga samal korrusel paiknevad kõiki spordipindasid teenindavad riietus- ja duširuumid.